Pagrindinis LT PL EN

Žiniasklaidai

2021-11-09

Po ilgo karantino – kitoks pasiruošimas mokyklai: reikia ne tik sąsiuvinių ir įprastų mokyklinių prekių

Vasara jau netrukus baigsis, o vaikus auginantiems tėvams sulig vasaros pabaiga prasideda rūpesčiai dėl artėjančių mokslo metų. Praėjusiais metais nemažai laiko mokantis nuotoliniu būdu kitokiomis nuotaikomis į mokyklą ruošiasi ir bendraamžių bei klasės atmosferos pasiilgę vaikai

Kaunietė Jolanta su ketvirtoke dukra mokyklai ir artėjančiam rudens sezonui šiemet ėmė ruoštis kiek anksčiau. Kaip sakė prekybos miestelyje „Urmas“ sutikta moteris, šeima rugpjūtį ketina išvažiuoti atostogauti: „Todėl jau iš anksto apsiperkame, nes grįšime prieš pat mokyklą. Dabar laisviau, daugiau pasirinkimo ir mažiau užsiėmę pardavėjai – gali skirti daugiau laiko, paaiškinti, patarti. Labai tikimės, kad dukra galės eiti į mokyklą, nes jau pernai sakė pasiilgusi draugų.“

Apsipirkti mokyklai atvykusi Diana iš Kaišiadorių ir jos aštuntokas sūnus taip pat viliasi, kad nuotolinis mokymas liko praeityje.

„Sūnus sparčiai auga, per karantiną mažai kur ėjo, todėl kai peržiūrėjau viską, ką turi, supratau, kad nieko beveik neturi ir viską išaugęs. Įsigijom daugiau sporto prekių, nes sūnus mėgsta sportuoti. Tuo pačiu dairomės ir šiltesnės  striukės. Labai tikimės, kad ne veltui ruošiamės ir bus galima normaliai eiti į mokyklą“, – kalbėjo Diana.

Pasak Kauno prekybos miestelio „Urmas“ marketingo vadovės Dovilės Lengvenienės, per karantiną išties mažai teko išeiti iš namų: „Tad ir drabužių garderobas liko neatnaujintas. Kalbant apie vaikus, prisidėjo dar ir tai, kad vaikai viską išaugo.

Todėl šiemet ruošiantis į mokyklą reikia supirkti ne tik visas kanceliarines priemones, bet ir labai didelį kiekį drabužių, avalynės. Todėl jau dabar pas mus galima sutikti nemažai šeimų, kurioms čia patogu viską rasti vienoje vietoje: ir drabužius, ir kitus reikmenis mokyklai. Patogu tai, kad šalia nuolat dirbančių prekybininkų veikia ir didelė „Vagos“ mokyklinių prekių mugė.“

D. Lengvenienė sako, kad daugelis prekybininkų prekybos miestelyje dirba jau daug metų ir puikiai išmano visus mokyklinius reikalus – net ir tai, ko reikia vaikams einant į tam tikrą klasę.

„Gali patarti, kurios priemonės geresnės ar labiau tinka konkrečiam vaikui, taip pat pakonsultuoti dėl aprangos artėjančiam šaltajam sezonui. Aktualiausi dalykai ruošiant vaikus į mokyklą – ne tik uniformos, kurpinės, sportinė apranga, avalynė, aplankalai, rašikliai, pieštukai, sąsiuviniai ir kitos priemonės, bet ir šiltesnė apranga. Tai – striukės, kepurės, šalikai, pirštinės, batai. Ruduo ateina laba greitai, o daugeliui norisi įsigyti svarbiausius dalykus vienu ypu“, – kalbėjo D. Lengvenienė.

Sugrįžti