Pagrindinis LT PL EN

Žiniasklaidai

2022-12-19

Stilistė pataria: kaip stilingai atrodyti šventiniu laikotarpiu, kalėdinėse fotosesijose?

Artėjant Kalėdoms ir Naujiesiems metams turime daug įvairių rūpesčių. Vienas iš jų – kokius drabužius išsirinkti, kad stilingai atrodytume šventiniame vakarėlyje ar kalėdinėje šeimos fotosesijoje.

Tikriausiai dėl prieššventinio užimtumo nutinka taip, kad kalėdiniai, naujametiniai drabužiai dažniausiai tampa paskutinės minutės pirkiniais. Todėl išsiruošus į tokį skubų apsipirkimą gerai bent apytikriai įsivaizduoti, ko norite.

„Kalėdiniuose įmonių vakarėliuose jau daug metų išlieka panašus stilius – daug blizgesio ir disko stilius. Naujamečio vakaro aprangoje paprastai dominuoja išskirtinesnis stilius, žalia, raudona spalva, vėlgi neatsisakoma ir blizgesio. O pačioms Kalėdoms, kadangi jas dažniausiai pasitinkame namuose, su artimiausiais žmonėmis – jauki, megzta apranga“, - vardijo prekybos miestelyje „Urmas“ įsikūrusios stilingų moteriškų drabužių parduotuvės „La Bella V Fashion“ atstovė Vita Šilingienė.

Pasak jos, kalėdinėms fotosesijoms klientai ieško šviesių spalvų arba raudonos–baltos derinių su kalėdiniais motyvais, ilgesnių megztukų, suknyčių.

Stilistė Rūta Čepulienė sako, kad ruošiantis Kalėdinėms fotosesijoms visų pirma reikėtų apgalvoti kokio rezultato nuotraukose norite. Pagal tai reikėtų rinktis ir aprangą.

„Vertėtų atkreipti dėmesį į audinius, nes nuotraukose jie labai išryškėja. Vengti daug aktyvių spalvų vienoje vietoje, per didelio skirtingų stilistikų drabužių avalynės ar aksesuarų naudojimo. Rekomenduojama rinktis žemės atspalvių drabužius – galimi tradiciniai raudnosos, žalios ir baltos spalvų drabužių pasirinkimai.

Šventinio laikotarpio fotosesijos neatsiejamos ir su blizgiais drabužių audiniais. Labai svarbu žinoti kokia tematika dominuoja foto studijoje, kad jūsų apranga tiktų prie jau sukurtos aplinkos“, - patarimais dalijosi stilistė.

Ji atkreipia dėmesį, kad šeimos įvaizdžiui pakanka vienodos spalvinės gamos drabužių pasirinkimo, taip kiekvienas šeimos narys atrodys stilingiau.

„Naujųjų metų vakarėliams galite rinktis blizgius aprangos variantus. Drabužių parduotuvių lentynose tikrai rasite įvairaus pasirinkimo blizgaus audinio suknelių, palaidinių ar kelnių ir švarko eilučių.

Ateinančiais metais dominuos juoda, mėlyna, auksinė, smėlio, žalia spalvos ir daug pilkų atspalvių. Nebijokite eksperimentuoti, šias spalvas derinkite tarpusavyje bei įvaizdį paįvairinkite aksesuarais. Svarbiausia nepersipuoškite ir jauskitės gerai pasirinkę vieną ar kitą aprangos variantą“, - akcentavo R. Čepulienė.

Sugrįžti