Pagrindinis LT PL EN

Žiniasklaidai

2023-08-03

Vasariškos skrybėlės: šiemet – baltos ir ryškesnių spalvų

Vasara – toks metas, kai prisimename gerokai primirštą, bet ne mažiau žavų galvos apdangalą – skrybėlę. Ypač ja mėgsta pasipuošti moterys, dažniausiai atostogų prie jūros metu. Pasak prekybininkų, šiemet populiarios baltos skrybėlės, pirkėjai skiria didelį dėmesį natūralioms medžiagoms.

Prekybos miestelyje „Urmas“, parduotuvėje „Šalikų karalystė“, taip pat ir kepurėmis bei skrybėlėmis prekiaujanti Stela Teodora Čiupkevičienė sako, kad dabar lengva išsirinkti galvos apdangalą, kuris būtų tinkamo dydžio ir patogus. Taip pat moterys jau išdrįsta dėvėti ir vasariškai žaismingas, spalvotas skrybėles.

„Klientai pradėjo mėgti natūralumą, ko ankščiau nebuvo. Perka iš šiaudų, linų vytelių, pagamintas skrybėles, renkasi natūralų pluoštą. Svarbus dalykas, kad kiekvienas žmogus dabar gali pasirinkti pagal savo galvos formą, kad būtų patogu.

Skrybėlės patobulėjo – reguliuojasi jų apimtis, yra skirtingi dydžiai. Gali būti 10 skirtingų variantų, kurie ant prekystalio atrodys beveik vienodi. Tačiau pasimatavęs žmogus iškart pusę atmes, nes pajaus, kurie tinka, o kurie – ne“, - pasakojo pašnekovė.

Anot jos, renkantis skrybėlę labai svarbu atkreipti dėmesį į spalvas. Nes žmogus gali norėti, tarkim, baltos, bet užsidėjus ji jam netiks. Beje, pasak prekybininkės, būtent balta spalva dabar yra ant bangos.

„Prieš keletą metų, dar prieš karantiną, populiariausios buvo juodos. Praeitais metais populiariausi atspalviai buvo smėlio, late, kapučino kavos. Galima sakyti, kad tobulėjam spalvinėje gamoje, nes šiemet, be baltų, populiarios ir ryškesnių, vasariškų spalvų skrybėlės“, - teigė S.T. Čiupkevičienė.

Pasak pašnekovės, jaunos moterys dažnai skrybėlę renkasi vienam kartui, kokiai nors progai, todėl kokybė, medžiaga joms nėra labai svarbi. Labiau rūpi pats modelis: ar madingas, ar tinka. Taip pat jaunesnės klientės dažniau renkasi skrybėles platesniais kraštais.

Tarp vyresnio amžiaus moterų populiaresnės mažos apimties skrybėles. Jos daugiau jas nešioja kasdien ir pačios dažniausiai būna mažesnio ūgio, todėl tokios labiausiai ir tinka.

Vyrai, pasak prekybininkės taip pat dar nepamiršo skrybėlių, tik čia jau dominuoja vyresni, nuo 40–50 metų klientai. Prie kostiumų perka vilnones, jiems labai svarbu kokybė.

O ir vasarai, nuo saulės, kas nori elegantiškesnio varianto nei kepurė su snapeliu taip pat įsigyja lengvas vasariškas skrybėles.

Sugrįžti