Pagrindinis LT PL EN

Žiniasklaidai

2008-09-29

Naujame portale - informacija apie arenos statybą ir paramos fondo veiklą

Šiandien startuoja naujas Kauno arenos tinklalapis www.kaunoarena.info. Puslapis skirtas informuoti apie arenos statybų eiga ir paskatinti kauniečius ir kitus Lietuvos gyventojus aukoti arenos paramos fondui.

Naujasis tinklalapis yra sukurtas ryšių su visuomene agentūros „Promo Service" iniciatyva, pritariant Kauno miesto savivaldybei. Jis yra naujos informacinės kampanijos, kuria siekiama pagyvinti lėšų aukojimą arenai, dalis. Šią informacinę kampaniją remia ir verslo naujienų portalas Verslosavaite.lt.

„Nusprendėme imtis šios visuomeninės veiklos, nes tikime, kad išnaudotos toli gražu ne visos galimybės surinkti daugiau lėšų į fondo sąskaitą. Viešojoje erdvėje vyrauja nuomonė, kad fondo idėja nepasiteisino, nes žmonės aukoja vangiai.

Mes manome, kad to priežastis - per mažai informacijos apie fondo veiklą ir galimybę aukoti. Todėl kviečiame ir kitas žiniasklaidos priemones prisidėti prie šios akcijos. Kauno arena yra labai svarbus statinys visai Lietuvai, todėl manome, kad sulauksime palaikymo, o arenos fondas pilnės sparčiau ", - sakė „Promo Service" direktorius Gediminas Dūda.

Sugrįžti