Pagrindinis LT PL EN

Viešųjų ryšių akcijos

Viešųjų ryšių akcija – tai išskirtinis, stebinantis, žiniasklaidos ir visuomenės dėmesio sulaukiantis renginys. Tokį renginį remiančiai ar rengiančiai organizacijai arba asmeniui – tai puiki proga netradiciškai pristatyti savo paslaugas ar produkciją, parodyti visuomenei savo požiūrį į tam tikrus aktualius dalykus, kurti įvaizdį.

Viešųjų ryšių akcijos dažnai gali būti ekonomiškai kur kas patrauklesnė komunikacijos priemonė nei įprastinės reklamos priemonės, tad tokias akcijų idėjas dažnai siūlome savo klientams, o besidomintiems pažeriame įvairių idėjų, kurias vėliau kartu įgyvendiname.

Mūsų įgyvendintos viešųjų ryšių akcijos:

Lipdukų „Aš tikiu Lietuvos pergale“ dalinimo akcija (2015 m. rugpjūtis)

Rekonstruotos sankryžos šalia PPC „Molas“ viešinimas (2015 sausis)

Lipdukų „Aš tikiu Lietuvos pergale“ dalinimo akcija (2014 m. rugpjūtis)

Lipdukų „Aš tikiu Lietuvos pergale“ dalinimo akcija (2013 m. rugpjūtis)

Lipdukų „Aš tikiu Lietuvos pergale“ dalinimo akcija (2012 m. rugpjūtis)

Lipdukų „Aš tikiu Lietuvos pergale“ dalinimo akcija (2011 m. rugpjūtis)

Apsikabinimų akcija „Apsikabinkim“ (2010 m. rugsėjis)

Socialinės atsakomybės akcijos – tai gražus gestas, padedantis jautrioms, pažeidžiamoms, nukentėjusioms visuomenės grupėms ar asmenims. Pagalba vaikų namams, daugiavaikių šeimų rėmimas, pagalba priklausomybes gydantiems centrams, ar vietinių bendruomenių viešųjų erdvių sutvarkymas – vaikų žaidimo aikštelių, suoliukų parke, pėsčiųjų perėjų ir kitų infrastruktūros ar rekreacijos objektų įrengimas.

Geri jūsų darbai turi būti paviešinti, bet svarbu tai padaryti tinkamai, o geriausia – suplanuoti tokias akcijas taip, kad ji duotų maksimalią naudą tiek jūsų įmonei, tiek gaunantiems paramą.

Jei turite idėją ir tereikia specialistų patarimų kaip ją įgyvendinti, o galbūt apskritai trūksta idėjų, susisiekite ir susitiksime pokalbiui apie tai. Laukiame jūsų laiško adresu info@promoservice.lt arba skambučio telefonu +370 671 94293.

Mūsų įgyvendintos socialinės atsakomybės akcijos:

„Žalioji akcija“ (2011 08 01 – 2011 10 22) (viešinimas)

Unikalaus paukščių stebėjimo projekto pristatymas (2011 kovas)

„Neemigranto dienoraštis“ (2007.03.05 – 2007.09.05)

„Kurkime verslą kartu“ (2008.10.13 – 2008.12.15)

Kitos „Promo Service“ paslaugos