Pagrindinis LT PL EN

„Facebook“ puslapių administravimas

Jei norite padidinti pardavimus, ar kad jūsų veikla taptų labiau matoma, jums reikėtų turėti socialinio tinklalapio „Facebook“ paskyrą. Turėdami bendrovės „Facebook“ profilį jūs ne tik būsite geriau matomi internete, bet ir galėsite paprasčiau bendrauti su esamais ar būsimais klientais.

Tačiau tam, kad „Facebook“ profilio narių vis daugėtų, kad būtų vykdoma teisinga komunikacija, jums reiktų kreiptis į šios srities profesionalus. „Promo Service“ siūlo ne tik „Facebook“ profilio sukūrimo paslaugą, tačiau ir jau veikiančių puslapių priežiūrą - administravimą.

„Facebook“ puslapio administravimas labai svarbus dalykas, nes būtent ten jūsų veikla tampa prieinama kiekvienam internete naršančiam žmogui. Jei nusprendėte įkurti savo įmonės „filialą“ „Facebook‘e“, tuomet svarbu ne tik operatyviai reaguoti į lankytojų pastebėjimus, bet ir žinoti, koks atsakas yra geriausias sprendimas.

„Facebook“ puslapius prižiūrime nuo pat šio socialinio tinklalapio pradžios, tad puikiai žinome, kaip elgtis įvairiausiose situacijose. Kai tik prireiks pagalbos – kreipkitės el. paštu info@promoservice.lt arba telefonu +370 671 94293.

Mūsų prižiūrimi „Facebook“ puslapiai:

Kitos „Promo Service“ paslaugos